Polub nas
www.futbolus.pl
5628 osób lubi to!

Wpisy zwykłe:

 • Miksery audio

  Miksery audio

  Przedstawiamy Państwu propozycję sklepu online z urządzeniami dźwiękowymi dedykowanymi dla DJ-ów oraz zwykłych hobbystów muzyki. Na internetowych półkach firmy DJ.PRO Sklep dla DJ ze sprzętem dla didżejów, znajdziecie Państwo przedmioty takie, jak: kolumny aktywne różnej mocy, w tym przeznaczone dla dyskotek głośnikowe kolumny o dużej mocy, statywy do mikrofonów, specjalistyczne subwoofery aktywne, stroboskopy, monitory, perkusje, miksery dla DJ-ów, słuchawki DJ i mnóstwo innych akcesoriów użytecznych w trakcie nagrywania i przy słuchaniu muzyki. Wzmożonej uwadze odwiedzających nasz salon polecamy wysokiej jakości słuchawki DJ, pochodzące od uznanych międzynarodowych producentów. Zapraszamy serdecznie!

  Ilość wejść: 644

 • Nocleg Myślibórz

  Nocleg Myślibórz

  jeżeli chcesz organizację wesela w Myśliborzu, zapoznaj się z ofertą nowoczesnego hotelu Pensjonat Nad Jeziorem posiadającego trzy gwiazdki. oferujemy wygodne miejsca noclegowe na terenie Myśliborza, jak również doskonałe dania w obiekcie gastronomicznym na obszarze Myśliborza. Jeżeli pragniesz dokładniej sprawdzić detale naszej oferty, wpisz w Google wyrażenie „hotel Myślibórz opinie”, a szybko na liście wyników odszukasz naszą witrynę, gdzie poczytasz o warunkach noclegu, a także odnajdziesz ceny. Nocleg oraz organizowanie imprez w naszym pensjonacie to rozsądna decyzja. Zapraszamy do kontaktowania się!

  Ilość wejść: 871

 • Zadaszenie basenu

  Zadaszenie basenu

  Planujesz ustawić w swoim ogrodzie wannę? Przydałoby Ci się doskonale wykonane, świetne zadaszenie basenu? Udaj się do spółki IWO, która sprzedaje niecki basenowe, jak i wanny ogrodowe, zajmuje się ich montowaniem i zakrywaniem przed niekorzystną pogodą! Firma zapewnia też montaż baseny hotelowe, realizując zlecenia osób prywatnych oraz instytucji. Wynajmując tę spółkę gwarantujesz sobie pomoc wyszkolonych, posiadających wszechstronne doświadczenie ekspertów, którzy z łatwością wcielą w życie Twe marzenie o ładnym, zakrytym dachem basenie w Twym ogrodzie. Poznaj szczegóły owej propozycji – z pewnością będziesz zadowolony!

  Ilość wejść: 110